Szanowni Państwo, każda impreza różni się od siebie przede wszystkim repertuarem, sposobem prowadzenia, organizowanymi zabawami i innymi atrakcjami. Prowadząc uroczystość łączę funkcję prezentera muzycznego i wodzireja. Wesele mogę poprowadzić nowocześnie lub tradycyjnie od uroczystego wprowadzenia Młodej Pary do sali bankietowej przy dźwiękach Marsza Mendelssohn’a, poprzez powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny z ciekawymi konkursami, aż do do końca.

Gram muzykę trzech pokoleń, od szalonych lat 60-tych przez “wiecznie zielone” utwory z lat 70 i 80-tych, muzykę weselną i biesiadną, do najnowszych rytmów lansowanych przez stacje radiowe.

W obecnej chwili dysponuję sprzętem najlepszych marek na rynku, co przekłada się na jakość i różnorodność oferowanych usług. Bardzo dużą uwagę przywiązuję do jakości dźwięku i sposobu oświetlenia Sali, które jest dodatkową dekoracją Sali bankietowej. Dzięki doświadczeniu w zakresie kompleksowej obsługi muzycznej mogę zrealizować każdy, nawet nietypowy pomysł na uatrakcyjnienie tego jedynego dnia w waszym życiu.

Przebieg każdego przedsięwzięcia jest szczegółowo omawiany i planowany.

Oferuje swoje usługi na terenie Chicago i okolic w obrębie 50 mil. Mili Państwo, jeżeli ktoś z Państwa chciałby dowiedzieć się więcej na temat oprawy muzycznej proszę o kontakt. Z przyjemnością wyjaśnię, podpowiem, doradzę. Pozdrawiam serdecznie.

 

  • Pamiętaj! Twoi goście przychodząc na imprezę, oczekują miłej atmosfery, dobrego jedzenia i picia – ale przede wszystkim dobrej zabawy!
  • Doskonały dobór muzyki oraz profesjonalny sposób prowadzenia imprezy to przewidywany sukces!
  • Zorganizuj imprezę, której Ty i Twoi goście nie zapomną przez długi okres czasu. Nie czekaj i zarezerwuj datę teraz!
  • Nie ryzykuj zatrudniając mniej doświadczonego DJ-a!